تیم انبر با هدف بهبود فضای کسب و کارها و توسعه کمی و کیفی منابع انسانی متخصص در کسب وکارهای پروژه محور صنعت نفت و گاز در بهار 98 فعالیت جدی خود را آغاز نمود.

منابع انسانی و ماشین آلات به عنوان دو محور اصلی پیشرفت در کلیه صنایع مادر نقش به سزایی ایفا می نمایند و صنعت نفت و گاز نیز به عنوان یکی از پیشرانهای اقتصادی ایران میتواند با بهره گیری درست از ابزارهایی که اپلیکیشن انبر در اختیار قرار داده است ، ظرفیت استفاده از منابع انسانی و ماشین آلات را به صورت ساختارمند گسترش دهد.

ماشین آلات و ابزار

ماشین آلات و ابزار 

در عصری که صنعت به عنوان پیشران اقتصادی در توسعه اقتصاد کشورها نقش بسزایی ایفا می نماید. اپلیکیشن انبر یکی از بخش های اصلی خود را به موضوعات مرتبط با ماشین آلات و ابزار اختصاص داده است .
کلیه پیمانکاران ، شرکت ها و اپراتورهای مرتبط با ماشین آلات و ابزار صنعتی در حوزه های راهسازی ، نفت ، گاز ، معادن و صنعت جوش کشور می توانند با عضویت در اپلیکیشن انبر که به صورت رایگان در اختیار عموم قرار گرفته است . نسبت به ثبت آگهی فروش بیل مکانیک ، خرید بیل مکانیکی ، اجاره بیل مکانیک ، خرید لودر ، فروش لودر ، اجاره لودر و همچنین ماشین آلات راهسازی با چند کلیک ساده اقدام کنند .

لازم به ذکر است اپلیکیشن انبر از سمت برندهای مطرح ماشین آلات صنعتی مورد حمایت قرار گرفته است و هم اکنون کلیه  آگهی های فروش ماشین آلات صنعتی و اگهی خرید ماشین آلات صنعتی بر اساس نوع آگهی اعم از خرید ، فروش و اجاره و همچنین انتخاب شهر و استان قابل جستجو می باشد .

با توجه به اختصاصی بودن اپلیکیشن انبر در حوزه های صنعتی مطرح و مادر ، مزیت تامین کلیه نیازهای صنعتی در بخش ماشین آلات و ابزار در کمترین زمان ممکن ، نتیجه عضویت در اپلیکیشن انبر می باشد

از خانواده بزرگ صنعت کشور دعوت می کنیم با نصب اپلیکیشن انبر و بهره گیری از امکانات تعریف شده در بخش ماشین آلات و ابزار ، کلیه نیازهای اختصاصی خود اعم از خرید و فروش و اجاره ماشین آلات و ابزار را تامین نمایند.

دانلود اپلیکیشن انبر